Wybory DPL: Głosowanie

Sekretarz Projektu Debiana Kurt Roeckx ogłosił rozpoczęcie głosowania na nowego Lidera Projektu Debiana. Przypomnijmy, że w tegorocznych wyborach jest tylko jeden kandydat – obecny DPL Stefano Zacchrioli. Nie oznacza to oczywiście, że jest on automatycznie wybierany na kolejną kadencję. Głosowanie rozpoczyna się od 24:00:00 2 kwietnia 2011 (sobota) i trwa do 23:59:59 15 kwietnia 2011 (piątek). Głosowanie odbywa się zgodnie z Konstytucją Debiana. W przypadku pytań lub problemów związanych z głosowaniem należy pisać na: secretary@debian.org. Szczegóły programu kandydata można poznać pod adresem: http://www.debian.org/vote/2011/platforms/. Kartę do głosowania można otrzymać w dowolnym momencie w okresie trwania głosowania pisząc na: ballot@vote.debian.org i w temacie wiadomości podając: „leader2011”.

Jak głosować?
Przede wszystkim należy dobrze zapoznać się z programem Kandydata. Aby móc zagłosować konieczne jest wysłanie podpisanego cyfrowo e-maila na adres: ballot@vote.debian.org, w temacie wiadomości wpisując: „leader2011”. Formularz zawarty jest pomiędzy liniami: ‚-=-=-=-=-=-‚. Prosimy nic nie usuwać pomiędzy tymi liniami, jak również proszę nie zmieniać treści podanych opcji głosowania.
W formularzu są 2 opcje do wyboru, które można wybrać poprzez wstawienie cyfry 1 lub 2. Prosimy nie wpisywać liczb mniejszych niż 1 i większych niż 2. Można pominąć opcje nic nie wpisując. Lepiej jest wybrać opcję „None Of The Above” niż nie zaznaczać nic. Wypełniony formularz należy odesłać na: leader2011@vote.debian.org. Proszę się nie przejmować pustymi miejscami w kolumnach lub znaczkami w postaci („>”) po wpisaniu swojego wyboru. WAŻNE: Taka wiadomość musi być cyfrowo podpisana kluczem GPG (lub PGP).

UWAGA: W pierwszej wiadomości wysłanej przez sekretarza zawierającej formularz wkradł się błąd. Poprawny formularz zawarty jest pod tym adresem: http://lists.debian.org/debian-devel-announce/2011/04/msg00002.htm.

Źródło: http://lists.debian.org/debian-devel-announce/2011/04/msg00001.html oraz http://lists.debian.org/debian-devel-announce/2011/04/msg00002.html

Hosted by Administracja Serwerami. Engine Wordpress. Icons Sawb.