Projekt Debiana na LinuxTag – szczegóły

Niecałe 2 tygodnie temu pisaliśmy na temat obecności Projektu Debiana na tegorocznym LinuxTag, który odbędzie się w Berlinie w dniach od 11 do 14 maja 2011. Francesca Ciceri podesłała informację na temat szczgółów obecności Projektu Debiana na LinuxTag. A więc wszyscy chętni, którzy chcą poznać Projekt Debiana mogą odwiedzać stanowisko 118c w hali 7.2b. Na stanowisku będzie również możliwość dokonania zakupu gadżetów związanych z Debianem.
Natomiast jeśli chodzi o prelekcje, są przewidziane 3:
1. Stefano Zacchiroli przedstawi prelekcję pt. „Debian – 18 years and counting” – wystąpienie w języku angielskim. Szczegóły: http://www.linuxtag.org/2011/de/program/freies-vortragsprogramm/rednerliste/vortragsdetails.html?talkid=245.
2. Moritz Mühlenhoff z prelekcją pt. „The Debian Security Tracker” – wystąpienie w języku niemiecki. Szczegóły: http://www.linuxtag.org/2011/en/program/free-conference/all-speakers/details.html?talkid=683.
3. Alexander Reichle-Schmehl – prelekcja pt. „Squeeze Me! – News in Debian 6.0” – wystąpienie w języku niemieckim. Szczegóły: http://www.linuxtag.org/2011/en/program/free-conference/all-events/details.html?talkid=425

Źródło: http://lists.debian.org/debian-news/2011/msg00024.html

Hosted by Administracja Serwerami. Engine Wordpress. Icons Sawb.