Debian na CeBIT 2011

Projekt Debiana z przyjemnością informuje, że po raz kolejny będzie obecny podczas tegorocznych targów CeBIT IT w Hanowerze [1] (Niemcy), które odbędą się w dniach od 1 do 5 Marca 2011. Po raz kolejny Debian będzie obecny jako „gość specjalny” na stoisku z Univention GmbH [2], których motto w tym roku brzmi „Open source keeps the promises of the cloud” i które można odnaleźć w hali 2 na stanowisku D36 [3][4].

1: http://www.debian.org/events/2011/0301-cebit
2: http://www.univention.de/en/
3: http://maps.messe.de/ipar?fid=007&mapType=overview&hallId=2&sizeX=415&sizeY=415&lang=en
4: http://maps.messe.de/ipar?fid=007&mapType=detail&hallId=2&standId=D36&sizeX=415&sizeY=415&lang=en

Członkowie projektu będą otwarci na pytania oraz dyskusje jak również będą demonostrować nowe właściwości najnowszej stabilnej wersji Debiana 6.0 Squeeze, w tym najnowszy port jądra projektu FreeBSD. Odwiedzający będą mieli również okazję otrzymać bezpłatną kopię Debiana 6.0 (prosimy o przyniesienie własnych pendrive’ów lub czystych płyt).
Ponadto niektóre nowe funkcje Squeeze zostaną zaprezentowane podczas krótkiej prezentacji na Univention Open Source-Bühne [5] we wtorek 1 marca o 13.30 oraz ponownie w czwartek 3 marca o 15.30. Zapis audio z pierwszej sesji będzie prowadzony przez Radio Tux [6], które również udostępni Podcast w sobotę 5 marca z wywiadem z developerami Debiana oraz rzecznikami prasowymi: Meike Reichle, Alexander Reichle-Schmehl.

5: http://www.univention.de/univention/termine/cebit-2011/open-source-buehne/
6: http://blog.radiotux.de/sendeplan/

Chcielibyśmy bardzo podziękować naszym sponsorom, a w szczególności: Univention GmbH [7] oraz Deutsche Messe AG [8] za zasponsorowanie kolejnej obecności Debiana na tegorocznych targach CeBIT. Chcemy również podziękować Niemieckiej Narodowej Bibliotece Naukowej za użyczenie sprzętu [9].

7: http://www.univention.de/en/
8: http://messe.de
9: http://www.tib.uni-hannover.de/en.html

Projekt Debiana zaprasza swoich użytkowników, developerów, autorów oraz wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia stoiska oraz zachęcamy do zadawania pytań, dyskusji na tematy techniczne oraz do osobistego spotkania z osobami tworzącymi projekt Debiana.

Źródło: http://lists.debian.org/debian-news/2011/msg00007.html

Hosted by Administracja Serwerami. Engine Wordpress. Icons Sawb.