DebConf12 w Nikaragui

Jak donosi Alexander Reichle-Schmehl, komisja DebConf12 zadecydowała, że coroczna konferencja develeoperów Debiana DebConf odbędzie się w Managui – stolicy Nikaragui. Zdarza się to po raz pierwszy aby konferencja DebConf gościła w Ameryce Środkowej. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Więcej szczegółów na temat konferencji można znaleźć na oficjalnej wiki organizatorów dostępnej pod adresem: http://wiki.debconf.org/wiki/DebConf12 .
Podczas przeszło dwu i pół godzinnego spotkania we wtorek (22 marca 2011), propozycja Managui o włos wygrała z propozycją Belo Horizonte z Brazylii. Oba zespoły swoje propozycje przygotowywały od połowy 2010 roku.
W trzynastoletniej historii DebConf po raz pierwszy konferencja developerów Debiana odbędzie się w Ameryce Środkowej. I po raz pierwszy zespół DebConf otrzymał propozycję od krajów z Ameryki Środkowej. Organizatorzy DebConf bardzo serdecznie gratulują przyszłym organizatorom wygranej i pragną podziękować za wspaniałe przygotowanie propozycji.
Porpozycje dla organizacji DebConf13 powinny być nadsyłane do 31 grudnia 2011. Decyzja odnośnie organizacji DebConf13 zapadnie w przeciągu 12 miesięcy.

Źródło: http://lists.debian.org/debian-news/2011/msg00013.html

Tagi: ,
Hosted by Administracja Serwerami. Engine Wordpress. Icons Sawb.